Nyko Data Bank – gdy zaczyna brakować miejsca na PS4

Na targach w Las Vegas zaprezentowano kilka akcesoriów dedykowanych graczom. Wśród nich pojawiła się ciekawa przystawka dla użytkowników konsoli Sony, którym nie odpowiada 500 GB dysk twardy wbudowany w sprzęt.
W dobie cyfrowej dystrybucji i gier zajmujących ponad 40 GB standardowe dyski w konsolach nowej generacji zapełniają się w mgnieniu oka. Oczywiście zarówno w Xbox One jak i w PS4 można samodzielnie wymienić dysk, jednak do tej pory można było wykorzystać tylko dyski 2,5-calowe.
Przystawka Nyko Data Bank pozwala na zainstalowanie dużych i tańszych dysków 3,5-calowych. Urządzenie przykręca się do górnej części panelu PS4 i zasilane jest z portu AC. Do tego nawet wizualnie idealnie komponuje się z charakterystyczną bryłą konsoli.
Nyko Data Bank ma zadebiutować na rynku w pierwszej połowie tego roku. Oficjalna cena nie została ujawniona, ale firma celuje w kwotę w granicach 30-40 dolarów.
0
Źródło: IGN.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.