Parrot RNB 6: Android Auto i Apple CarPlay w jednym

Firma Parrot, znana z produkcji dronów również pojawiła się na targach CES, gdzie zaprezentowała bardzo ciekawe rozwiązanie dla kierowców, którzy chcieliby korzystać zarówno z systemu Android Auto oraz Apple Car Play.

Parrot RNB 6, którą można zamontować w większości nowych samochodów. Wyposażona została w 7-calowy ekran dotykowy (720p), wzmacniacz 4x55W, kamerę cofania, złącze OBD2 (używane przez systemy diagnostyczne), stereofoniczny mikrofon i rzecz jasna radio.

Co najlepsze: urządzenie Parrota pozwala na korzystanie zarówno z systemu samochodowego Google – Android Auto oraz z konkurencyjnego rozwiązania firmy Apple – CarPlay. Na obu systemach, Parrot RB 6 pozwala na korzystanie z funkcji głosowych.

Niezależne rozwiązanie, które umożliwi kierowcom nie tylko korzystanie z systemu samochodowego, ale i również pozwoli im na dokonanie wyboru pomiędzy systemami Apple i Google brzmi jak super pomysł. Niestety Parrot nie raczył jeszcze zdradzić ceny jaką przyjdzie zapłacić za RNB 6. Urządzenie za to otrzymało już nagrodę CES Innovation Award 2015 – gratulujemy!

0
Źródło: dobreprogramy
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.