Po nowym Yoga Tablet popiszesz… widelcem

Do obsługi Yoga Tablet 2 8 będziemy mogli wykorzystać niemal wszystko, co tylko znajdziemy pod ręką - długopisy, ołówki, a nawet sztućce. Choć brzmi to absurdalnie to w praktyce rozwiązanie proponowane przez Lenovo wcale nie jest głupie.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zgubił stylusa. Dzięki technologii AnyPen będziemy mogli po nowym tablecie Lenovo pisać wszystkim, co tylko znajdzie się w zasięgu naszych rąk – pod warunkiem, że będzie posiadało metalową końcówkę. A co do zaoferowania ma Yoga Tablet 2 8 poza ową magiczną technologią? Całkiem sporo.

Tablet posiada 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD, czterordzeniowy procesor Intel Atom wspierany przez 2 GB RAM-u i 32 GB wolnej przestrzeni na dane. Do tego możemy dorzucić 8-megapikselowy aparat główny i kamerkę do wideokonferencji, głośniki stereo z systemem Dolby Audio i wzmocnieniem Wolfston oraz – do czego zdążyły już nas przyzwyczaić tablety Lenovo sporej pojemności akumulator – 6400 mAh -, który pozwoli na 15 godzin pracy. Całość pracuje pod kontrolą Windows 8.1.

Urządzenie wejdzie do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w sugerowanej cenie 299 dolarów.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.