Premiera Pillars of Eternity odbędzie się 26 marca!

Pillars of Eternity to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, które zostały ufundowane na Kickstarterze. Swojego czasu pobiła rekord, gdyż udało jej się zebrać 3,3 miliona dolarów. To trzykrotnie więcej, niż zakładali twórcy.

Przez to, że Obsidian Entertainment zebrało więcej pieniędzy niż planowało, zdecydowało się na rozbudowanie swojej gry o wątki poboczne, dodatkową mechanikę, itd. To oczywiście odbiło się na terminach – tytuł zaliczył w sumie roczny poślizg.

Dlaczego wszyscy czekają na ten tytuł? Ponieważ ludzie, którzy tworzą Pillars of Eternity mają w swoim zbiorczym portfolio praktycznie same dobre gry cRPG – Baldur’s Gate, Fallout, Arcanum, Icewind Dale, Planescape Torment, itd.

Czy Pillars of Eternity dorówna klasyce gatunku? O tym przekonamy się już 26 marca. Warto dodać, że gra będzie miała w Polsce premierę pudełkową. Niestety na Piotra Fronczewskiego w roli narratora nie ma na co liczyć – gra otrzyma tylko polskie napisy. Polskim dystrybutorem została firma Cenega.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.