Samsung Galaxy S6 będzie sprzedawany w zestawie z słuchawkami Sennheiser

Samsung już od jakiegoś czasu stawia na jakość dźwięku w swoich flagowcach. Zamontowany w Note 4 Exynos 7 Octa wyposażony został w Microeletronics WM5110E Audio Hub CODEC, który sprawia, że Note 4 jest jednym z najlepszych telefonów z Androidem, jeśli chodzi o jakość dźwięku Audio. Co ma to wspólnego z Samsungiem Galaxy S6?

Wygląda na to, że nowa „eska” będzie kontynuować tradycję Note 4. Oprócz układu dźwiękowego wysokiej jakości, Samsung postanowił, że nadchodzący S6 będzie sprzedawany w zestawie z dousznymi słuchawkami renomowanej firmy Sennheiser.

Sennheiser już od jakiegoś czasu sprzedaje douszne MM 30G dedykowane dla linii flagowców Samsunga, więc wiadomość o nawiązaniu „oficjalnej” współpracy nie powinna nikogo dziwić. Nawet jeśli wyniki sprzedaży S6 kontynuować będą spadkowy trend zapoczątkowany przez Galaxy S5, to Sennheiser i tak będzie musiał wyprodukować całkiem sporo nowych słuchawek.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.