Samsung zmienia styl

Coraz gorsze wyniki finansowe Samsunga i sprzedaż modelu Galaxy S5 odnosząca mniejszy sukces niż zakładany skłoniło firmę do zmian. Ta zdecydowała się ponownie wymienić dyrektora ds. wzornictwa, tym razem zatrudniając osobę z zewnątrz.

W ubiegłym roku Chang Dong-hoon, dyrektor ds. wzornictwa w Samsungu został zastąpiony przez Lee Min-hyouk. Teraz ponownie szykują się roszady w kadrach, ale tym razem nowa osoba obejmuje stanowisko nie drogą awansu, a została ona zatrudniona z zewnątrz. Tą osobą jest Lee Don-Tae i będzie ona nadzorowała wzornictwo wszystkich produktów giganta, nie koncentrując się na poszczególnych produktach.

Efekty prac nowego dyrektora będziemy mogli podziwiać najprawdopodobniej dopiero za dłuższy czas z uwagi na długi i mozolny proces projektowania i planowania kolejnych produktów. Jesteśmy szczególnie zainteresowani ewentualnymi zmianami jeżeli chodzi o wygląd telefonów komórkowych tej firmy…

0
Źródło: The Korea Herald
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.