Siła kooperacji na rewelacyjnym zwiastunie Evolve

Producent gry poinformował na swoim Twitterze, że prace nad Evolve zostały oficjalnie zakończone i materiał może już "wjechać do tłoczni". Z tej okazji przygotowano świetny zwiastun, który właściwie oddaje klimat tej produkcji.

Evolve łączy rozgrywkę dla wielu osób w trybie rywalizacji i współpracy – oto drużyna czterech łowców musi zmierzyć się z pojedynczym potworem kontrolowanym przez innego gracza. Akcja gry toczy się na odległej planecie w dalekiej przyszłości, a gracze polują na swoją zwierzynę w wypełnionych adrenaliną starciach „4 na 1”. Osoby występujące w roli czterech łowców obserwują akcję Evolve z perspektywy pierwszej osoby i muszą ze sobą współpracować, podczas gdy gracz sterujący potworem dysponuje widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Premiera gry na konsolach nowej generacji i komputerach PC będzie mieć miejsce 10 lutego, natomiast już 15 stycznia gracze będą mogli wziąć udział w otwartych beta testach.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.