Spotify przedstawia Touch Preview

Nowa funkcja aplikacji mobilnej Spotify pozwala na szybki podgląd wybranej muzyki. Jeden gest wystarczy, by nie zgubić właśnie odkrytego utworu.

Każdy fan muzyki wie, jak ważna jest możliwość odkrywania nowych wykonawców czy sprawdzenia nowych albumów. Z myślą o tym, serwis Spotify uruchomił dziś funkcję Touch Preview, pozwalającą na wygodniejsze przeglądanie muzycznej biblioteki: artystów, albumów, utworów i playlist.

Od teraz, za pomocą jednego gestu, można szybko sprawdzić playlistę czy brzmienie wybranego zespołu, bez konieczności uruchamiania odtwarzania. Wystarczy przytrzymać palec na ekranie, a muzyka od razu zacznie grać.

Zapisywanie nowych pozycji również zostało uproszczone. Przesunięcie palcem w lewo po ikonie wybranego artysty, playlisty czy utworu dołączy je do kolekcji Twoja Muzyka, natomiast przesunięcie w prawo doda do kolejki odtwarzania.

Funkcja Touch Preview oraz obsługa nowych gestów są dostępne już dziś w aplikacji Spotify na urządzenia z systemem iOS, a wkrótce zawitają również na inne platformy.

0
Źródło: Spotify
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.