Sprawdź ile czasu potrzebujesz by ukończyć wszystkie gry ze swojego Steama

Setki wyprzedaży, akcje Humble Bundle i ani się człowiek nie obróci, a kupka wstydu w jego steamowej biblioteczce rośnie. No bo jak znaleźć czas, by ukończyć te wszystkie gry. Jeśli zastanawialiście się na ile godzin rozgrywki starczyłaby Wasza kolekcja, teraz możecie poznać odpowiedź.

Mój wynik nie jest w żaden sposób imponujący, ale ja na pececie gram tylko z obowiązku;). W każdym razie gdybym chciała ograć wszystkie zakupione tytuły nie zajęłoby mi to więcej niż tydzień. To średnio tyle ile zajęłoby mi przeczytanie „Silmarillionu”, obejrzenie 18 razu „Zmierzchu”, czy czterokrotny lot dookoła świata – jak informuje mnie serwis SteamLeft.

Każdy z Was pod TYM linkiem podając swój login Steam (musi być publiczny) lub logując się do serwisu może otrzymać podobne informacje. Średni czas przejścia gry zaciągany jest z portalu HowLongToBeat. Spośród graczy, którzy sprawdzili już w ten sposób swoje konta średni czas przejścia całej biblioteczki wynosi 1880 godzin (ponad 78 dni).
0
Źródło: Technabob.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.