TextBlade – mobilna klawiaturka wielkości… batonika

Ekranowe klawiatury nigdy nie dorównają tradycyjnym. Wybierając tablet względem laptopa zyskujemy co prawda większą mobilność,ale kosztem większych ograniczeń. Jeśli zdarza Wam się dużo pisać na przenośnych urządzeniach, a nie chcecie by dodatkowa klawiatura zajmowała Wam miejsce w plecaku czy torbie - oto idealne rozwiązanie.

TextBlade po złożeniu nie zajmie Wam więcej miejsca niż smartfon czy też batonik. Klawiatura o układzie qwerty składa się z czterech części (dwie odpowiadają za litery, jedna jest klawiszem spacji i mieści w sobie baterię, a ostatnia stanowi podstawkę dla smartfona) łączących się ze sobą magnetycznie.

Ważące zaledwie 42 gramy urządzenie komunikuje się poprzez Bluetooth 4.0 ze smartfonami i tabletami pracującymi na iOS i Androdzie. Bateria TextBlade może działać nawet miesiąc na jednym ładowaniu. Przy względnym opanowaniu urządzenia użytkownik będzie mógł pisać z prędkością ponad 100 słów na minutę. TextBlade jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 99 dolarów.

0
Źródło: Gizmag
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.