W The Elder Scrolls Online nie będziemy musieli już opłacać abonamentu

W dobie gier F2P, które zarabiają krocie na mikropłatnościach Zenimax Online i Bethesda zdecydowały się wydać sieciową wersję swojego RPG-a w przestarzałym już i niekorzystnym dla graczy modelu. Od premiery gry nie minął jednak rok i jak słusznie przewidywaliśmy TES: Online przejdzie na model Buy-to-play.

Od 17 marca chcąc zagrać w grę wystarczy uiścić jednorazową opłatę. Tak jak w przypadku Guild Wars 2 nie będziemy musieli później opłacać abonamentu, chyba, że będzie nam zależało na dostępie do wydawanych później DLC, przypływie comiesięcznej waluty w grze i dodatkowych 10% od zdobywanego doświadczenia. Gdyby nowe informacje okazały się niewystarczającą zachętą studio przygotowało też nowy zwiastun, który zamieściliśmy powyżej.

Bethesda ogłosiła też datę premiery konsolowej wersji gry zawierającej wydane do tej pory rozszerzenia. Na PS4 i Xbox One TES: Online zadebiutuje 9 czerwca br. Gra będzie wymagała opłacania usług PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.