Windows 10 – kiedy pierwsze testy nowych wersji?

Nowa testowa kompilacja Windows 10 z przeglądarką Spartan, nową wersją Office'a, również w odmianach na smartfony i małe tablety... kiedy pierwsze testy? Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Pierwsze wersje testowe Windows 10 zostały już udostępnione dłuższy czas temu. A co z tym, co Microsoft nam dziś zaprezentował? Co z nowym interfejsem, dotykowym Office czy wersją Windows na smartfony i tablety?

Niestety, musimy chwilę poczekać. Microsoft zawsze udostępniał nowe wersje beta tuż po swoich konferencjach, jednak tym razem musimy uzbroić się w nieco cierpliwości. Jako pierwszy udostępniony zostanie nowy, testowy Windows 10 dla komputerów PC. Ma to nastąpić „w przyszłym tygodniu”.

Niestety, testowa wersja na smartfony pojawi się dopiero w lutym. Ma być ona dostępna dla wszystkich smartfonów z Windows Phone 8.1. Warto jednak pamiętać, że to wersja niegotowa, przygotowana wyłącznie dla entuzjastów i osób chcących uczestniczyć w zgłaszaniu usterek i niedoróbek.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.