„Wywiad ze Słońcem Narodu” jest sprzedażowym hitem

Chociaż koszt produkcji i marketingu "The Interview" jeszcze się nie zwrócił być może dzięki temu filmowi w przyszłości producenci odważniej będą spoglądać w stronę cyfrowej dystrybucji.

Mimo tego, że „Wywiad ze Słońcem Narodu” miał swoją premierę zaledwie tydzień temu, w ciągu tak krótkiego czasu zdążył podbić rynek cyfrowej dystrybucji. Kontrowersyjna produkcja okazała się najlepiej sprzedającym się filmem w Google Play ubiegłego roku, a ogólne zyski z cyfrowej sprzedaży – 15 milionów dolarów – plasują go też na pierwszym miejscu w historii wszystkich filmów dystrybuowanych przez Internet. Biorąc pod uwagę koszty produkcji nie jest to powalająca kwota, ale dalej film ma szansę na siebie zarobić. Musimy wziąć pod uwagę fakt, że legalnie film jest na razie dostępny tylko w USA i Kanadzie.

Mieszkańcy powyższych krajów mogą zakupić film w Google Play, gdzie kosztuje 5,99 dolarów w formie wypożyczenia na 48 godzin lub 14,99 dolarów w formie zakupu na własność. „Wywiad ze Słońcem Narodu” można także obejrzeć na YouTube, iTunes, Xbox Video, PlayStation Network i stronie seetheinterview.com.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.