365 Watch, czyli Biblia na nadgarstku

Religia nigdy nie szła w parze z technologią, jednak postęp wkracza też i do tej sfery naszego życia- nikogo nie dziwi już chociażby twittujący Papież. Na Indiegogo pojawił się projekt bransoletki, mający na celu dostarczanie użytkownikowi cytatów z Pisma Świętego.

365 Watch nie zadba o naszą kondycję fizyczną, jak większość smartbandów, ale za to wpłynie na rozwój naszej duchowości. Bransoletka ta posiada wyświetlacz, na którym docelowo będzie widoczna godzina, jednak oprócz niej pojawi się także jeden z 365 najważniejszych wersów z Pisma Świętego, podzielonych na kategorie takie jak: miłość, wiara, nadzieja etc.

Cytaty będą zmieniały się codziennie i według pomysłodawcy takie zapoznawanie się z Biblią pomoże użytkownikowi się wyciszyć i pomyśleć o rzeczach, na które w codziennej bieganinie brakuje czasu. Bransoletkę można zamówić w przedsprzedaży na Indiegogo w cenie 40 dolarów. Jeśli twórcy zbiorą wymagane 50 tys. dolarów 365 Watch trafi do pierwszych klientów we wrześniu tego roku.

0
Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.