Apple stworzy własny samochód?

Według redakcji Business Insider, Apple chce spróbować swoich sił na rynku motoryzacyjnym. Anonimowe źródła twierdzą, że gigant z Cupertino chce konkurować bezpośrednio z Teslą.

Apple oczywiście nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia, jednak anonimowe źródła twierdzą, że firma kusi pracowników Tesli lepszymi warunkami finansowymi. Po co producentowi smartfonów pracownicy Tesli? Wiele wskazuje na to, że gigant z Cupertino pracuje nad własnym, elektrycznym samochodem.

W 2007 roku wielu ekspertów nie chciało uwierzyć, że Apple tworzy swój własny telefon. Wszyscy wiemy, co było dalej. Być może Tim Cook patrząc na kolejne rekordy, jeśli chodzi o wyniki finansowe Apple stwierdził, że to już czas wprowadzić coś zupełnie nowego, a że elektryczne samochody cieszą się ostatnio ogromną popularnością, czemu nie spróbować uszczknąć części tego rynku dla siebie?

0
Źródło: macobserver
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.