BLU Studio Energy – smartfon z wielką baterią za mniej niż 150 dolarów

Ze świecą można szukać smartfonów z akumulatorem o pojemności 5000 mAh. Do tej pory tylko chiński Gionee zdecydował się na takie rozwiązanie. Tymczasem na amerykańskim rynku właśnie zadebiutował produkt firmy BLU, który nie tylko posiada równie masywną baterię, co też i relatywnie niską cenę.

Smartfon posiada 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Mediatek 6582 taktowany zegarem o częstotliwości 1,3 GHz oraz 1 GB RAM-u i 8 GB wolnej przestrzeni na dane z możliwością rozszerzenia kartami microSD do 64GB. Do tego znajdziemy tu także dwa aparaty o rozdzielczości 8 i 2Mpix. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4, ale w czerwcu ma otrzymać aktualizację do Lollipopa.

Na uwagę zasługuje najbardziej akumulator o pojemności 5000 mAh, który wytrzyma na jednym ładowaniu 4 dni pracy lub 45 dni w trybie czuwania. BLU Studio Energy znaleźć już można na Amazonie w cenie 149 dolarów.

0
Źródło: Androidcentral.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.