Lenovo Polska szuka ekspertów IT !

Tak się składa, że Lenovo właśnie rozdaje jeszcze ciepłe tablety i komputerowe gadżety. Wystarczy, że pochwalisz się swoimi zdolnościami w świecie IT i dołączysz do Lenovo Tech Zone.

Sprawa jest prosta – Lenovo Polska buduje bazę nurtujących pytań i trafnych odpowiedzi związanych ze światem IT – Lenovo Tech Zone. Aby cała operacja się udała, potrzebni są fachowcy. A że w internecie specjalistów od wszystkiego jest całe mnóstwo, Lenovo szuka tych najlepszych z najlepszych. Takich, którzy zamurują innych swoją wiedzą i skillem.

Na tym świecie nie ma nic za darmo – w Lenovo dobrze o tym wiedzą. Dlatego na ekspertów czeka coś więcej niż tylko sława w serwisie. „Czymś więcej” jest w tym przypadku najnowszy Lenovo Yoga Tablet 2 i cała pula fajnych, informatycznych gadżetów.

Jeśli więc bit nie kojarzy Ci się tylko z muzyką, Twój zegarek odmierza czas w systemie binarnym albo po prostu naprawiałeś milion razy komputer swoim rodzicom – jesteś idealnym kandydatem na eksperta Lenovo Tech Zone.

Klikaj w link i odbieraj tablet: http://lenovotechzone.pl/pytania-konkursowe

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.