Microsoft chce upiększyć twojego Androida

Firma Microsoft opublikowała kolejną aplikację przeznaczoną wyłącznie dla użytkowników Androida. Co więcej, to już drugi ekran blokady tej firmy dla systemu operacyjnego Google'a.

Aplikacja Microsoft Picturesque podmienia systemowy ekran blokady i wyświetla na nim tapety, jakie codziennie serwuje wyszukiwarka Bing. Użytkownik może za pomocą poziomego ruchu palca lub nagłego potrząśnięcia telefonem zmienić tapetę na inną, z sześciu ostatnich, jakie się pojawiły na Bingu. Na ekranie blokady jest też wyświetlany formularz pozwalający wpisać od razu zapytanie do wyszukiwarki bez konieczności uprzedniego odblokowania telefonu.

Picturesque udostępnia też skróty na ekranie blokady do włączania i wyłączania Wi-Fi, Bluetooth, zmiany głośności i jasności a także umożliwia błyskawiczne uruchomienie aparatu, podgląd nieodczytanych wiadomości, nieodebranych połączeń, wiadomości ze świata i prognozy pogody.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.