Microsoft udostępnia do pobrania… Windows 7

Masz licencję na system operacyjny Windows 7, potrzebujesz go zainstalować na swoim komputerze, a nie dostałeś lub dostałaś z komputerem nośnika instalacyjnego? Albo masz jakiś inny problem? Microsoft w końcu się obudził i zaoferował rozwiązanie.

Windows, jak każdy inny system operacyjny, potrafi się zepsuć, czasem mimo poprawnej jego obsługi. Rozwiązaniem tego problemu była funkcja przywracania systemu i partycja serwisowa. Co jednak w momencie, w którym system jest tak uszkodzony, że nawet owa funkcja nie działa, a partycję usunęliśmy, by zyskać nieco miejsca na dane?

Do tej pory zdobyć nośnik z Windows 7 nie było łatwo, a wiele osób ratowało się ryzykowaniem instalacji systemu z nielegalnych źródeł. Na szczęście to w końcu się zmienia: Microsoft udostępnił witrynę, za pomocą której możemy pobrać Windows 7 po wpisaniu naszego klucza licencyjnego.

Lepiej późno niż wcale…

0
Źródło: LifeHacker
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.