Opera Mini dla Windows nie została anulowana

Przeglądarka Opera Mini w tajemniczych okolicznościach zniknęła ze sklepu z aplikacjami dla smartfonowego Windows co wywołało podejrzenia, że jej twórcy postanowili zamknąć ten projekt. Na szczęście, tak się nie stało.

Jedna z najpopularniejszych smartfonowych przeglądarek, Opera Mini, zniknęła w tajemniczych okolicznościach ze Sklepu Windows. Biorąc pod uwagę względnie niewielką popularność telefonów z tym systemem operacyjnym niektórzy zaczęli podejrzewać, że Opera zdecydowała, że ukończenie prac nad Operą Mini dla Windows i jej dalszy rozwój nie są opłacalne i projekt został anulowany.

Na szczęście sama Opera postanowiła zdementować te plotki. Wersja beta przeglądarki Opera Mini zniknęła ze Sklepu „na skutek drobnego błędu” i wkrótce tam wróci. Opera podkreśliła, że ceni sobie platformę Windows i że wkrótce będzie miała miejsce premiera ukończonej wersji aplikacji.

Unexpected hiccup in WindowsPhone store. Working on getting opera mini (beta version…for now) back to you all:) #weloveWP /Ruth

— Opera (@opera) luty 2, 2015

0
Źródło: Opera
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.