Przełęcz Diatłowa zwiedzimy za 3 miesiące

Jaką tajemnicę skrywają góry Ural? Co przyczyniło się do tragicznej śmierci dziewięciu studentów Politechniki Uralskiej, którzy 2 lutego 1959 roku zaginęli na wschodnim stoku Chołatczachl? Kosmici, promieniowanie, eksperymenty wojskowe, Yeti, a może jeszcze coś innego? Interpretację studia IMGN.pro poznacie już 24 kwietnia br.

Ile osób tyle interpretacji. Choć dokładnie dzisiaj mija 56-rocznica wydarzeń na Przełęczy Diatłowa, naukowcom nie udało się ustalić co było przyczyną śmierci doświadczonych alpinistów. Wszyscy, którzy lubią intrygujące survival horrory, a dodatkowo sami zastanawiali się nad opisaną wyżej tragedią bez wątpienia powinni sięgnąć po produkcję studia IMGN.pro. Tym bardziej, że ten gatunek gier komputerowych rzadko kiedy inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami.

Powyżej możecie zobaczyć najnowszy trailer, którego narratorem został sam Sean Bean. Aktor znany z serialu „Gra o Tron” przybliży szczegóły opisanej tragedii i wprowadzi do gry. Materiał z rozgrywki możecie zobaczyć w poprzednim newsie. Kholat jest interesującą produkcją także ze względu na system Fear Manager, który ma dopasowywać czynniki grozy odpowiednio do poczynań gracza.

0
Źródło: Kholat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.