Samsung Galaxy S6 będzie ładowany bezprzewodowo?

"Dzięki nadchodzącym smartfonom Galaxy, użytkownicy poznają zupełnie nowy, bezprzewodowy świat" - tak w najnowszym wpisie na oficjalnym blogu Samsunga, producent "zajawia" nadchodzący telefon Galaxy S6.

Wiele wskazuje na to, że obudowa typu unibody, w którą zostanie wyposażony najnowszy model Galaxy, oprócz stylowego wyglądu pozwoli na bezprzewodowe ładowanie indukcyjne. To oczywiście jak na razie niepotwierdzona informacja, jednak umówmy się: przy malejących wynikach sprzedaży, jeśli chodzi o telefony, podejrzewamy, że Samsung zrobi wszystko, żeby w S6 pojawiło się jak najwięcej tzw. efektów wow. Oprócz ładowania bezprzewodowego, „nowy, bezprzewodowy świat” może oznaczać również bogatą ofertę bezprzewodowych akcesoriów stworzonych z myślą o Galaxy S6, jednak to już nie jest aż tak ciekawe, jak to w jaki sposób Samsung rozwiąże kwestie ładowania bezprzewodowego telefonu z metalową obudową typu unibody.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.