Samsung „ujawnił” Galaxy S6

Wygląda na to, że w szaleństwie coraz częstszych, a mimo to czasem nieco absurdalnych doniesień na temat najnowszego Galaxy S6 postanowił wziąć udział... sam producent. Cóż, fantazji Koreańczykom z pewnością nie brakuje ;-)

Cała akcja zaprezentowana jest pod hasłem „Is This The Next?” i należy ją oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Sam dobór obrazów, z których każdy przedstawia krańcowo różnie wyglądające „telefony” to w gruncie rzeczy prosty przekaz od producenta: gdyby nasz nowy telefon rzeczywiście miał spełnić wszystkie oczekiwania, jakie pojawiły się w różnego typu pogłoskach, to jego wyprodukowanie byłoby zwyczajnie niemożliwe.

Co miałby oferować nowy Galaxy S6 według doniesień „cytowanych” przez Samsunga? Umieszczone na przedniej ściance głośniki stereo, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ekran dostępny z trzech stron i do tego jeszcze oczywiście powiększony. Mało tego, telefon miałby być cały szklany i równocześnie giętki.

Taaak… Lista nie jest długa, ale rzeczywiście starczyło by tych funkcji na kilka ciekawych konstrukcji. Takich chociażby jak te „ujawnione” przez Samsunga:

0
Źródło: samsung.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.