Stwórz własną grę na bazie hitu

Premiera Dying Light została przyjęta z ogromnie pozytywnym odzewem wśród graczy z całego świata. Wielu graczy PC zdążyło już wyrazić swoje zaangażowanie i ekscytację poprzez tworzenie modów zmieniających wiele elementów w mechanice gry. Techland chce zobaczyć więcej podobnych inicjatyw.

Jako gra typu „sandbox”, o otwartej strukturze świata, Dying Light jest świetnym materiałem do modyfikacji. Z tego właśnie powodu Techland pracuje obecnie nad darmowymi i rozbudowanymi narzędziami moderskimi do gry. I chciałby porozmawiać z graczami, by dowiedzieć się, czego oczekują.

Techland zaprasza wszystkich graczy Dying Light do odwiedzenia jego oficjalnego forum, by podzielili się z nim swoimi pomysłami na mody – nieistotne, jak szalonymi. Forum znajduje się pod tym adresem. To zaproszenie, jak zapewnia Techland, jest dopiero pierwszym etapem współpracy ze społecznością graczy. Po tym, jak narzędzia moderskie zostaną wypuszczone, wydawnictwo planuje aktywnie wspierać najlepsze mody stworzone przez graczy. Chce dać graczom swobodę twórczą, by Dying Light pozostało świeże i ciekawe nawet lata po premierze.

0
Źródło: Techland
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.