Świetna nowa alternatywa dla Photoshopa

Istnieje wiele programów, które reklamują się jako "realne alternatywy" dla Photoshopa, ale – zwłaszcza w przypadku darmowych aplikacji – jest to zawsze określenie mocno na wyrost. Zaprezentowane właśnie Affinity Photo wygląda zdecydowanie bardziej obiecująco, a jego wersja beta dostępna jest za darmo.

Trzeba przyznać, że stworzony przez angielską firmę Serif program Affinity Photo zapowiada się naprawdę świetnie. I nie tylko chodzi o nowoczesny, elegancki wygląd czy łatwy dostęp do wielu ważnych funkcji, ale przede wszystkim o same możliwości aplikacji. Te są naprawdę spore – praca na warstwach, maski, mieszanie, obsługa barw w modelach CMYK, LAB, profilów ICC, obróbka 16-bitowa, otwieranie i zapis plików w formacie Photoshop PSD, obsługa RAW-ów, obsługa 64-bitowych pluginów…

Zresztą – zobaczcie sami:

Jak na wersję Beta, wygląda to naprawdę rewelacyjnie, więc warto zapisać się na tej stronie i otrzymać możliwość bezpłatnego korzystania z tej wersji Affinity Photo. Minus jest tylko jeden – aplikacja dostępna jest tylko na komputery firmy Apple.

0
Źródło: Serif.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.