Takie reklamy ciężko krytykować

Collective Project to inicjatywa należącego do Microsoftu działu Office. Wspiera on innowacyjne projekty studentów i je promuje, a także ilustruje siłę narzędzi, jakie ma w swojej ofercie gigant z Redmond.

Collective Project funkcjonuje na razie na terenie Stanów Zjednoczonych, ale ma zostać rozszerzony na kolejne kraje. Dzięki niemu studenci i uczniowie mogą wymyślać nowe urządzenia i projekty, które mają pomóc innym ludziom. Microsoft wybiera te sensowne, zapewnia jego autorom swoje oprogramowanie i usługi za darmo a także udziela darmowego wsparcia merytorycznego jeżeli chodzi o sprawy techniczne i biznesowe.

Pierwszy projekt został już wyróżniony przez Microsoft. Jego autorzy opracowali łatwe w produkcji protezy, które mogą powstawać na drukarkach 3D, przez co są znacznie tańsze od tych stosowanych obecnie. Microsoft, korzystając z okazji na promocję, wspomniał jak bardzo autorom projektu pomogły komunikator Skype i notes OneNote.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.