Testy Windows 10 dla komórek nie dla każdego

Wkrótce Microsoft udostępni testową, nieukończoną wersję Windows 10 dla smartfonów. Nie dostaną jej jednak wszyscy, a właściwie nie od razu. System ten będzie udostępniany kolejnym użytkownikom w kilku transzach.

Windows 10 ma się pojawić pod koniec roku jako darmowa aktualizacja „dla większości smartfonów Lumia”. Niestety, nie wiemy które telefony zostaną pominięte. Wiemy natomiast, że ilość pamięci RAM nie jest tu czynnikiem (choć w tym przypadku nie będą dostępne wszystkie nowości) oraz wiemy, że wkrótce testerzy będą mogli pomóc Microsoftowi w szlifowaniu końcowego produktu: ten bowiem udostępni testową wersję systemu ochotnikom, którzy będą go używali i wskazywali błędy i niedoróbki.

Nie wszyscy jednak będą mogli przystąpić od razu do testów. Testowy Windows 10 będzie udostępniany partiami. Nie wiemy jak dokładnie będzie to wyglądać oraz kto otrzyma ów system najpierw. Wiemy tylko, że pierwsze testy zostaną uruchomione jeszcze w tym miesiącu.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.