Ubisoft odda wam gry, które wcześniej usunął z waszych kont Uplay

Pod koniec stycznia pisaliśmy o tym, że Ubisoft usuwa cyfrowe kopie Far Cry 4 z kont graczy. Oficjalnym powodem miało być to, że wszystkie usunięte kopie gry zostały zakupione przy pomocy skradzionych kart kredytowych.

Wersja oficjalna, wersją oficjalną, jednak faktem pozostaje, że Far Cry 4 zniknął również z kont graczy, którzy kupili swoją grę legalnie, od takich pośredników, jak Kinguin, czy G2A. Problem pojawił się „gdzieś wcześniej” i spowodował, że pośrednicy weszli w posiadanie kluczy do w/w gry zdobytych nie do końca legalnie. Kinguin wydał już nawet stosowne oświadczenie w tej sprawie.

Na całej sprawie najbardziej ucierpieli gracze, którym usunięto grę z konta. I to właśnie dla nich mamy dobrą wiadomość. Ubisoft postanowił, że odblokuje wcześniej zablokowane gry, także jeśli znaleźliście się w gronie pechowców odciętych od Far Cry 4, wasze cierpienia kończą się dzisiaj. Miłego grania.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.