Wankband, czyli ładowarka dla panów

Twórcy witryny Pornhub wchodzą w rynek produkcji sprzętu. Urządzenie o nazwie Wankband pomoże ci naładować twój smartfon w sposób, który może się okazać całkiem przyjemny.

Wankband to opaska na rękę, która potrafi przetworzyć rytmiczne, szybkie, regularne ruchy w energię. Ta jest przechowywana we wbudowanym akumulatorze o nieujawnionej pojemności. Niestety, nie wiemy jak długo będziemy musieli… ekhem… trzepać ręką, by naładować ów akumulator do pełna, ale twórcy Pornhuba zapewniają, że oferują do tego wiele… inspirujących materiałów, by ta czynność nam się prędko nie znudziła (tak jakby mogła kiedykolwiek).

Urządzenie na razie istnieje wyłącznie w fazie prototypu, można się zapisać na jego beta-testy za pośrednictwem witryny Pornhub. Na razie więc musimy zadowolić się prezentowaną poniżej reklamą. Tak, możesz ją bezpiecznie obejrzeć w pracy.

0
Źródło: Pornhub.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.