White Night – Boston, lata 30. ubiegłego wieku, czerń i biel

Są tu jacyś fani Sin City? Albo kina noir ociekającego melancholią, beznadzieją i kryminalnymi zagadkami rozwiązywanymi przez sfrustrowanych detektywów? Jeśli tak, wypatrujcie w marcu White Night.

Nowy, niezależny horror zabierze Was prosto do Bostonu lat 30. ubiegłego wieku. Głównym bohaterem gry zostaje mężczyzna, który chcąc uniknąć potrącenia tajemniczej kobiety kończy z samochodem wbitym w drzewo. Po odzyskaniu przytomności postanawia odszukać sprawczynię zamieszania i podążając jej śladami trafia do opuszczonej posiadłości. Jak można się domyślić domostwo to będzie w sobie kryło nie jeden sekret.

W White Night szczególny nacisk położono na rozwiązywanie zagadek przy użyciu nielicznych źródeł światła. Sama atmosfera jest inspirowana Alone in the Dark oraz kinem noir. Z tego ostatniego względu zdecydowano się też na nietuzinkową, surową, czarno-białą oprawę graficzną.

White Night zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One 4 marca br.

0
Źródło: Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.