Word, Excel i PowerPoint dla Windows 10 gotowe do pobrania!

Pierwsza część pakietu Office w wersji dla Windows 10 pojawiła się właśnie w wersji beta. Następne aplikacje, czekające obecnie w kolejce to Outlook i OneNote.

Nowe wersje Worda, Excela i Powerpointa zostały dostosowane do działania na urządzeniach dotykowych i jak na razie dostępne są w wersji beta, co oznacza, że w tym momencie nie działają jeszcze idealnie. Ale to tylko kwestia czasu. Microsoft co prawda nie ułatwia ich zainstalowania – aplikacji nie da się wyszukać wpisując po prostu ich nazwę w wyszukiwarce Windows Store. Zamiast tego, użytkownikom Windowsa 10 polecamy skorzystać z poniższych linków bezpośrednich: Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft PowerPoint Już wkrótce do powyższych dołączą Microsoft Office oraz Microsoft OneNote. Odświeżenie pakietu Office to ogromne wyzwanie dla Microsoftu – pamiętajmy, że nadchodzące wersje będziemy mogli uruchomić na mniejszych, mobilnych urządzeniach, wyposażonych w ekrany dotykowe. Jak na razie wszystkie udostępnione aplikacje wyglądają całkiem nieźle:

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.