Alcatel Orange Klif – 3,5-calowiec za mniej niż 150 zł!

W krajach, w których infrastruktura sieci mobilnej pozostawia jeszcze sporo do życzenia, nikt nie potrzebuje zaawansowanych smartfonów. Telefon ma dzwonić, umożliwiać korzystanie z poczty i przeglądanie internetu, a do tego wszystkiego musi jeszcze być tani. I Orange Klif właśnie taki jest.

Współpraca francuskiego operatora i francuskiego producenta zaowocowała tanim smartfonem dla krajów rozwijających się – tudzież alternatywę dla osób nie potrzebujących szeregu zaawansowanych funkcji.

Orange Klif posiada 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor MediaTek taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz, 256 MB RAM-u i 512 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia kartami microSD. Oprócz tego smartfon posiada też aparat o rozdzielczości 2 Mpix, WiFi, Bluetooth, GPS, radio FM oraz miejsce na dwie karty SIM i akumulator o pojemności 1300 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Firefox OS 2.0.

Orange Klif zadebiutuje w drugim kwartale tego roku w cenie 40 dolarów, czyli około 150 zł.

Źródło: gsmarena.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.