ASUS Zenfone 2: trzy modele w BARDZO atrakcyjnych cenach

Wszyscy, którzy obawiali się tego, że Zenfone 2 trafi tylko i wyłącznie na rynek chiński, mogą odetchnąć z ulgą. Mocne smartfony od Asusa wczoraj trafiły do Europy i co najlepsze: nie są zbyt drogie.

ZE551ML jest oczywiście najmocniejszą wersją Zenfone’a, wyposażoną w czterordzeniowy procesor Intel Atom i 4GB pamięci RAM. 349€ w przeliczeniu na naszą walutę daje 1426 PLN – całkiem niedużo, jak za taką specyfikację. Aparaty w ZE551ML i ZE550ML są te same, czyli: 5MP z przodu i 13MP z tyłu. Równie ciekawa jest wersja budżetowa, czyli ZE500CL, w której siedzi sobie dwurdzeniowy Atom Z2560 – 179€ w przeliczeniu na złotówki to 731 PLN. Co prawda najtańszy Zenfone nie powala specyfikacją aparatów: 2MP (przód) i 8MP (tył), jednak to i tak nieźle, jak na taką cenę. Wszystkie 3 modele sprzedawane będą z Androidem 5.0 Lollipop na pokładzie, więc w dobrej cenie dostajemy też (prawie) najnowszą wersję systemu operacyjnego od Google.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.