Corridor Z – pachnący nowością runner dla fanów zombie

Od czasu Temple Run na iOS i Androidzie pojawiło się mnóstwo runnerów- zręcznościowych gier, w których postać biegnie w głąb ekranu unikając przeszkód i zdobywając punkty. Na ich tle produkcja Mass Creation znacząco się wyróżnia.

Szybki rzut oka na gameplay i powinniście od razu zauważyć w czym tkwi różnica. W Corridor Z przyjdzie nam bowiem uciekać nie w głąb ekranu, ale w drugą stronę. Zamiast też unikać przeszkód będziemy starali się wykorzystać to, co stanęło na naszej drodze przed hordą goniących nas zombie. Wraz z postępem w grze gracz odblokuje dodatkowe umiejętności oraz bronie, wśród których znajdzie m.in. rewolwery, szybkostrzelne pistolety maszynowe i potężne strzelby.

W Corridor Z będziemy kolejno sterować trzema postaciami – ostatnimi z licealistów miasteczka, które stało się ogniskiem epidemii zombie. Gra będzie bezpłatnie dostępna do pobrania już 2 kwietnia na iOS i Androidzie.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.