Druga część Lords of The Fallen ukaże się w 2017 roku!

CI Games to kolejne polskie studio, które stało się rozpoznawalną marką za granicą. Oto ich najbliższe plany:

Jeszcze w tym roku ukaże się mobilna wersja Lords of The Fallen, która będzie dostępna na systemy iOS i Android (nie wiemy jednak, czy pod uwagę brana jest również platforma Android TV). O grze wiadomo niewiele więcej – nawet gatunek pozostaje na tą chwilę tajemnicą. Marek Tymiński, prezes CI Games zdradził nam tylko, że mobilne Lords of The Fallen będzie tytułem free 2 play. Niestety, będzie to jedyny tytuł CI Games, który ukaże się w tym roku. O wiele ciekawiej zapowiadają się lata 2016 i 2017.

W 2016 bowiem ukaże się Sniper Gnost Warrior 3, tworzony pod kierownictwem nowego dyrektora artystycznego, który oprócz wieloletniego doświadczenia przy tworzeniu gier może pochwalić się również odbytą służbą w amerykańskich Marines.

Fani Lords of The Fallen muszą uzbroić się w dodatkową cierpliwość, albowiem druga część przygód Harkyna została zaplanowana dopiero na rok 2017. Nie udało nam się dowiedzieć, co Tomasz Gop wraz z ekipą CI Games planują w związku z Lords of The Fallen 2, być może jednak już niedługo uda nam się dowiedzieć czegoś więcej.

Miło też dowiedzieć się, że CI Games jest bardzo dobrze zarządzane, jeśli chodzi o stronę czysto biznesową – przychody studia w ostatnich dwóch latach przekroczyły 100 milionów złotych. 2013 i 2014 CI Games zakończyło zyskiem: w 2013 było to 29 milionów złotych, w 2014 2 miliony – to i tak dobry wynik, biorąc pod uwagę koszty produkcji Lords of The Fallen.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.