Drukarka 3D, obrabiarka CNC i wycinarka laserowa w jednym? Oto BoXZY

Cóż, nie tylko hybrydowe komputery przenośne stają się coraz bardziej popularne. Co powiecie na drukarkę wielofunkcyjną inną niż wszystkie? Oto BoXZY: drukarka 3D, obrabiarka CNC i wycinarka laserowa zamknięte w jednym urządzeniu.

Jak to bywa z większością tego typu gadżetów, BoXZY jest jak na razie na etapie kickstarterowej kampanii, która ma szansę zainteresować osoby z branży i pasjonatów „samoróbek”. Czemu? Zamiast kupować trzy oddzielne urządzenia (których ceny wahają się pomiędzy 500 a 5000 dolarów), można kupić BoXZY. Za ile? Jeśli zdecydujecie się na wsparcie kampanii kickstarterowej, to urządzenie razem ze wszystkimi „końcówkami” można kupić za 2,499 dolarów. Firma liczy na to, że uda jej się zebrać 50 tysięcy dolarów – jeśli to się uda, pierwsze egzemplarze BoXZY pojawią się jeszcze pod koniec tego roku, w listopadzie.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie pod tym adresem: https://www.kickstarter.com/projects/boxzy/boxzy-rapid-change-fablab-mill-laser-engraver-3d-p

Źródło: Kickstarter
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.