Ilustrowana okładka CHIP-a

Nowy numer magazynu CHIP, jak co miesiąc, jest w sprzedaży. Tym razem jednak warto zwrócić uwagę na nietypową okładkę, która oprócz ciekawych tematów wyjątkowo błyszczy metalicznym połyskiem i zawiera ręcznie rysowaną, cyberpunkową ilustrację!

Ilustracja powstała jako grafika otwierająca do artykułu o renesansie rzeczywistości wirtualnej. Temat okazał się wyjątkowo ciekawy i warty podkreślenia nietypową dla naszego magazynu ilustracją, ale typową dla mnie formą wyrazu (jestem z zamiłowania ilustratorem).

Jeśli jesteście ciekawi, na jakim sprzęcie i w jaki sposób powstają moje ilustracje, w tym miejscu postaram się wrzucać porady, prezentacje i gotowe rysunki wraz z opisem.

Tak prezentuje się gotowa ilustracja wraz z tłem, które ze względu na użycie dodatkowego metalicznego koloru, nie pasowało do projektu naszej okładki

A tak wyglądały poszczególne etapy jej powstawania.

Rysunek powstał w całości na tablecie graficznym Cintiq Companion firmy Wacom

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.