Kieszonkowy projektor od Lenovo

Oczywiście nie jest to projektor, w oparciu o który zbudujemy nasz system kina domowego, ale proste przenośne urządzenie o mocy 50 lumenów, które pozwala wyświetlać obraz o przekątnej około 110 cali (280 cm).

Obraz do picoprojektora Lenovo może być przesyłany bezprzewodowo (DLNA lub Miracast) lub przewodowo, poprzez kabel MicroUSB podłączony do smartfona z systemem Android, iOS lub Windows Phone. Źródłem światła są wysokokontrastowe diody LED, pozwalające wyświetlać obraz o rozdzielczości 854×480 pikseli i maksymalnym kontraście 1000:1.

Projektorek ma także wbudowany slot kart Micro SD (maksymalnie 32 GB), a nawet… głośniki stereo. Jest także ciekawie zbudowany – składa się z dwóch modułów, które można względem siebie obracać, tak aby ustawić sposób rzutowania obrazu na ścianę, sufit czy cokolwiek, co napotkamy na swej drodze, pod jak najwygodniejszym kątem. Całość waży zaledwie 170 gramów.

Lenovo Pocket Projector ma wejść do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, w cenie 199 dolarów.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.