Nowa mysz i klawiatura od Microsoftu zmieni twój tablet w mobilne biuro

Designer Bluetooth Mouse & Keyboard to bardzo stylowy i bezprzewodowy zestaw od Microsoftu stworzony z myślą zarówno o użytkowników desktopów, jak i o użytkownikach sprzętów mobilnych, którzy potrzebują pełnowymiarowej myszy i klawiatury.

Bezprzewodowa klawiatura Microsoftu została wyposażona w klawiaturę numeryczną oraz klawisze funkcyjne, dzięki którym w prosty i wygodny sposób możemy sterować np. odtwarzaniem multimediów na naszym sprzęcie.

Sprzedawana będzie w zestawie z myszką wyposażoną w technologię BlueTrack, dzięki czemu zadziała na (prawie) każdej, (w miarę) płaskiej powierzchni. Do tego, gryzoń posiada symetryczny kształt, dzięki czemu będzie przyjazna dla osób leworęcznych.

Microsoft twierdzi, że dzięki technologii BlueTooth 4.0, oba urządzenia wytrzymają na jednym zestawie baterii do 6 miesięcy użytkowania. O tym, czy to prawda przekonamy się dopiero w maju – wtedy oba urządzenia mają pojawić się w oficjalnym sklepie Microsoftu w cenie 99,95$ (ok. 370 PLN).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.