Nowy smartfone Xiaomi będzie kosztował 65 dolarów

Budżetowa słuchawka chińskiego producenta - Redmi 2 -, która zadebiutowała w styczniu tego roku jest jedną z najlepszych w swojej kategorii. Najnowsze doniesienia wskazują, że firma pracuje już nad nowym smartfonem o jeszcze niższej cenie.

Źródła chińskiej strony Mydrivers podają, że nowy smartfon Xiaomi będzie posiadał 4,7-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 1 GB RAM-u i 8 GB pamięci wewnętrznej. Podobnie jak w Redmi 2 znajdziemy tu także dwa aparaty – główny o rozdzielczości 8 Mpix i dodatkowy o rozdzielczości 2 Mpix. Różnice zauważymy natomiast w procesorze. Zamiast Snapdragona 410 w nowym smartfonie znajdzie się czterordzeniowy Cortex-A7 z układem graficznym Mali T628MP2. Nie zabraknie także łączności LTE.

Urządzenie ma kosztować 65 dolarów, a więc o 5 dolarów mniej niż zapowiedziana w ubiegłym tygodniu Lumia 430. Chiński smartfon pod względem specyfikacji plasuje się nieco wyżej od produktu Microsoftu- ma lepszy procesor i aparaty cyfrowe o wyższej rozdzielczości.

0
Źródło: vr-zone.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.