Pamiętacie Syndicate? Jest do pobrania za darmo!

Syndicate, kultowa strategia osadzona w przyszłości, w świecie który dość mocno nawiązywał do gatunku cyberpunk dostępna jest do pobrania za darmo. Szkoda, że dopiero po 22 latach, ale jak to się mówi: lepiej późno, niż wcale.

W idealnym świecie, pojawienie się Syndicate do pobrania za darmo na platformie Origins zapoczątkowało by poważną dyskusję na temat oprogramowania abandonware, ale pewnie tak się nie stanie. Tak, czy inaczej darmową kopię Syndicate pobierzecie stąd: https://www.origin.com/en-gb/store/buy/syndicate-plus-origin/pc-download/base-game/standard-edition#details A jeśli chcielibyście zagrać w coś nowszego to warto sprawdzić Satellite Reign. Gra jest niestety nadal nieukończona, jednak już teraz można ją kupić razem z dostępem do jej wczesnej wersji. Osobiście, mam ogromne nadzieje związane z tym tytułem.

0
Źródło: Origin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.