Pomaluj mój świat… z Epsonem

Szarość i monotonia - trzeba z nimi walczyć! Każdy dzień powinien być kolorowy, w końcu mamy XXI wiek! Praca, szkoła, wakacje – to ciągłe okazje do w pełni kolorowego spojrzenia na świat. Niedaleka przeszłość przyzwyczaiła nas do tego, że nie razi nas szarość i nijakość. A przecież tempus fugit – teraz w każdej dziedzinie mamy prawo do koloru i indywidualizmu.

Weźmy pod uwagę drukowanie; jeszcze niedawno wszelkie dokumenty – czy to z braku możliwości druku w kolorze, czy też oszczędności – musiały być drukowane w czarnobiałych wersjach. Obecnie japoński lider technologii druku, wprowadzając drukarki wyposażone w system stałego zasilania w atrament – Ink Tank System – daje wszystkim możliwość druku w najwyższej jakości i pełnym kolorze, bez łapania się za kieszeń. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Epson serii L oraz M zapewniają niezwykle niskie koszty wydruków – kolorowa strona A4 kosztować nas będzie poniżej 2 groszy, a czarnobiała nawet mniej niż 1 grosz! Z takim sprzętem na biurku nie ma się nad czym zastanawiać i śmiało można kolorować kolejne dni. Prezentacje, dokumenty, zdjęcia – to wszystko i jeszcze więcej można stworzyć w domu, biurze, urzędzie w pięknych kolorach i doskonałej jakości. Epson zadbał o precyzję powstawania wydruków stosując w swoich urządzeniach rozwiązanie zaadaptowane z profesjonalnych maszyn wielkoformatowych – to technologia MicroPiezo, która dba o to, aby każda kropla tuszu była idealnie rozprowadzona na wydruku. Firma Epson zapewnia również wysoką bezawaryjność i wydajność sprzętu ze swoim logo.

Wracając do idei Epson ITS – to oryginalny, wbudowany przez producenta system stałego zasilania w atrament. Drukarka nie używa konwencjonalnych wkładów / kartridży z tuszem, które trzeba często wymieniać – zamiast tego samodzielnie napełnia się duże, zintegrowane z urządzeniem pojemniki na tusz z butelek, każda z nich ma aż 70 mililitrów (!), co przekłada się na niezwykłą oszczędność dla użytkownika – ze startowego zestawu tuszów możemy śmiało wydrukować nawet 6500 stron kolorowych i aż 12 000 stron czarnobiałych (dotyczy drukarek z dwoma dodatkowymi tuszami koloru czarnego np Epson L355). Każdy kto wybrał takie rozwiązanie śmiało może powiedzieć „Nigdy więcej kartridży!”.

XXI wiek to również czas świadomej walki o czystość i piękno naszej planety i tu Epson również może się pochwalić ekologicznym działaniem. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Epson Ink Tank System zużywają niezwykle mało prądu – nawet 95% mniej niż konkurencyjne rozwiązania laserowe. Mniejsze zużycie energii elektrycznej to oszczędność środowiska naturalnego, ale i naszych pieniędzy. Niewątpliwie dodatkowym atutem druku atramentowego Epson jest brak konieczności oczekiwania na rozgrzanie drukarki, jak ma to miejsce w przypadku laserówek – dzięki temu po raz kolejny możemy oszczędzić – tym razem czas.

Epson L550

Epson L550

Chciałoby się powiedzieć – zostawcie szare, smutne wydruki urzędom… ale one też nie muszą być takie! Epson w swojej ofercie ma rozwiązania dedykowane do biur i urzędów – doskonałym przykładem może być L550 – prawdziwy kombajn roboczy wyposażony w moduł faksu, złącze Ethernetowe oraz automatyczny podajnik dokumentów (ADF), który umożliwia szybkie skanowanie pliku dokumentów.

Dlatego teraz już każdy może zanucić „chodź, pomaluj mój świat…” – naturalnie z Epsonem, ciesząc się oszczędnościami i doskonałymi wydrukami każdej strony!

Źródło: Epson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.