Reserve Strap, czyli powerbank dla Apple Watch

Chociaż oficjalnie nie wiadomo jakim czasem pracy będzie mógł pochwalić się inteligentny zegarek Apple wszelkie doniesienia nie wróżą zbyt optymistycznie. Mówi się nawet o kilku godzinach. W związku z tym fani marki nadgryzionego jabłka będą musieli posiłkować się dodatkowymi akcesoriami.

Reserve Strap to jeden z pierwszych takich gadżecików, których pewnie niedługo powstanie znacznie więcej. Choć Apple pracuje nad zwiększeniem czasu pracy swojego urządzenia, wątpliwe jest, by pierwsza generacja smartwatcha podziałała na jednym ładowaniu dłużej niż dobę.

Lane Musgrave i John Arrow uruchomili właśnie przedsprzedaż swojego akcesorium. Reserve Strap to powerbank o nieznanej jeszcze mocy, który został sprytnie ukryty w pasku do smartwatcha. Wykonany z silikonowego tworzywa może nie będzie szczytem elegancji, ale według zapewnień producentów pozwoli wydłużyć czas pracy Apple Watcha o przynajmniej jeden cykl ładowania. Niestety to rozwiązanie także nie jest pozbawione wad – powerbank pozbawi czujniki biometryczne ze smartwatcha kontaktu z naszą skórą, przez co spora część jego funkcjonalności okaże się nieprzydatna. Dodatkową kwestią jest cena takiego gadżetu, która w przedpsrzedaży wynosi aż 250 dolarów – zaledwie 100 dolarów mniej niż Apple Watch.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.