Spartan cały czas ewoluuje

Cały czas czekamy na pierwszą, poglądową wersję następcy Internet Explorera. Przeglądarka ma się pojawić w następnej testowej wersji Windows 10. Na poniższych zrzutach ekranowych widać, jak nabiera ona kształtów.

Przeglądarka Spartan będzie wyposażona, tak jak Internet Explorer, w tryb odczytu, ułatwiający czytanie dłuższych artykułów w Sieci. Będzie też zintegrowana z cyfrową asystentką Cortana oraz posiadać zupełnie nowy interfejs i menu kontekstowe.

Na zrzutach widać też menu ustawień, w którym możemy dopasować niektóre elementy Spartana do swoich preferencji (pasek Ulubionych, zamienianie telefonów w łącza obsługiwane przez Skype, ziana strony domowej, ustawianie wyglądu trybu odczytu, i tak dalej).

Spartan będzie częścią systemu Windows 10. Niestety, nie zawita do jego wcześniejszych wersji, warto jednak pamiętać, że Windows 10 będzie darmową aktualizacją dla Windows 7 i nowszych.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.