Świeże mięsko na nowym zwiastunie Brawl

Na PS4 nie ma wielu gier, w których można pograć z przyjaciółmi siedzącymi na jednej kanapie. Brawl już niedługo zadebiutuje na rynku i miejmy nadzieję, że tym razem o tej grze będzie mówiło się wyłącznie w superlatywach.

Zanim poznamy dokładną datę premiery gry możemy podziwiać nowy zwiastun prezentujący postacie z gry i oddający ducha rywalizacji. W rozgrywce będzie brało czterech graczy (w trybie lokalnym lub przez sieć), a każdy z kontrolowanych bohaterów cechował się będzie innymi umiejętnościami, dzięki czemu gra będzie czymś więcej niż tylko klonem Bombermana.

Jedna postać może natychmiastowo zamienić się miejscem na planszy ze swoim celem, a inna używa paraliżującego spojrzenia (niczym u mitycznej Meduzy), dzięki któremu można na moment unieruchomić przeciwników. Przeciwników można popchnąć na bomby, pułapki, uciec z opresji dzięki niewidzialności.” – tłumaczy Paweł Matyjewicz z Bloober Team.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.