WonderCube – osiem niezbędnych akcesoriów dla mobilnych urządzeń w jednym

Ładowarki, kable USB, czytniki kart, powerbanki - to wszystko zajmuje w naszych plecakach i torbach trochę miejsca. WonderCube to rozwiązanie, dla tych, którzy chcą mieć powyższe gadżety zawsze pod ręką bez obciążania ekwipunku.

Ten z pozoru przypominający zwykły breloczek do kluczy gadżet mieści w sobie wszystko co może nam się przydać w trakcie użytkowania smartfonów czy tabletów. Wykorzystamy go zatem jako kabel zasilający lub do transferu danych. Dzięki USB OTG podepniemy do naszych smartfonów urządzenia peryferyjne. WonderCube posłuży też jako podstawka, czytnik kart microSD (do 64 GB), diodowa lampka, a nawet powerbank. Do tej ostatniej funkcji będziemy co prawda potrzebowali 9-woltowej baterii, która pozwoli na 3,5 godziny dodatkowej rozmowy, ale zawsze w awaryjnych przypadkach może się to przydać.

Całość zamknięta jest w srebrnym sześcianie o boku 2,5 cm i nie obciąży zbytnio naszego kółka z kluczami. WonderCube można było kupić na Indiegogo za 39 dolarów, jednak pierwszy nakład został już wyprzedany. Teraz najmniejszą stawką jest 49 dolarów. Gdy urządzenie trafi na rynek, zapłacimy za nie już 69 dolarów.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.