Xiaomi szykuje pogromcę Apple Watch

Chiński producent nie od dziś próbuje kreuje się na największego konkurenta Apple. Jego smartfony są bardzo mocno "inspirowane" iPhone'ami. Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom pierwszy smartwatch Xiaomi pobije na głowę zaprezentowanego niedawno Apple Watcha.

Smartwatch Xiaomi ma być intrygujący już na poziomie konstrukcyjnym. Możemy liczyć na dużą, okrągłą tarczę zbliżoną do Huawei Watch wykonaną ze szczotkowanego metalu oraz na zaawansowane funkcje zdrowotne. Urządzenie ma być wyposażone w czujniki mierzące falę tętna, co przydać ma się zwłaszcza osobom chorującym na nadciśnienie tętnicze.

Xiaomi pracuje też nad drugą generacją swojej bransoletki Mi Band. Oba urządzenia mają kosztować znacznie mniej niż inne smartwatche premium. Na oficjalne informacje związane ze specyfikacją produktów i ich ceną musimy jednak poczekać.

0
Źródło: vr-zone.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.