Apple Watch cieszy się dużym zainteresowaniem developerów

Nosząc się z zamiarem kupna smartwatcha interesuje nas nie tylko jego wygląd i parametry techniczne, ale przede wszystkim funkcjonalność, na którą przekłada się m.in. liczba aplikacji dostępnych na urządzeniu. Spoglądający z niecierpliwością w stronę zegarka Apple, o to ostatnie mogą być raczej spokojni.

Według źródeł, do których dotarł serwis 9to5mac.com Tim Cook rozesłał do swoich pracowników wiadomość, w której dziękuje im za wysiłek włożony w prace nad Apple Watch. Bardziej dla nas istotna jest jednak dodatkowa treść, z której wynika, że w ciągu zaledwie 4 dni, od kiedy to App Store rozpoczął przyjmować zgłoszenia developerów, Ci złożyli ponad 1000 propozycji. Oczywiście nie oznacza to, że cały tysiąc aplikacji zostanie zaakceptowany i pojawi się w ofercie sklepu, ale takie liczby potwierdzają duże zainteresowanie twórców oprogramowania. Na tym zaś skorzystają sami użytkownicy.

Notatka wspomina także o 50-procentowej zniżce dla pracowników, którzy chcieliby zakupić Apple Watcha w wersji tradycyjnej lub sportowej. Zainteresowani Watch Edition, którego cena zaczyna się od 10 tys. dolarów otrzymają 550 dolarów upustu.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.