HBO Now debiutuje na urządzeniach Apple!

Pierwsze plotki, o tym, że HBO testuje swojego "Netflixa" pojawiły się ponad rok temu i podchodziliśmy do nich dość ostrożnie. Teraz plotki stały się faktem, za który mieszkańcy Stanów Zjednoczonych zapłacą 14,99$ miesięcznie. A premiera nowego sezonu Gry o Tron już za tydzień... ;)

Usługa HBO Now dostępna jest jak na razie na terenie Stanów Zjedoczonych i tylko dla użytkowników sprzętu Apple, lub tych, których dostawcą usług internetowych jest firma Cablevision. Reszta Amerykanów będzie musiała poczekać trzy miesiące – wtedy HBO Now trafi na takie platformy jak Playstation, Amazon Fire TV i Roku.

Dostęp do usługi kosztuje 14,99 dolarów za miesiąc (56 PLN) i w jej ramach użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich materiałów dostępnych w sieci HBO. Data premiery nowej usługi nie jest rzecz jasna przypadkowa. 12 kwietnia zaczyna się przecież piąty sezon Gry o Tron, serialu produkcji HBO, który jest jedną z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. HBO liczy na to, że nowa usługa przyciągnie fanów twórczości Martina, a możliwości samej usługi przekonają ich do kontynuowania płacenia za abonament.

0
Źródło: quartz
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.