LG potwierdza sensacyjne plotki o smartfonie G4

Choć do oficjalnej prezentacji LG G4 pozostało jeszcze parę tygodni, koreańska firma postanowiła zrobić coś nietypowego i potwierdzić krążące po Sieci o smartfonie plotki, a także dodać coś od siebie.
(wizja artystyczna)

(wizja artystyczna)

Jak zapowiada LG, smartfon G4 będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz o, jak zapewniają Koreańczycy, niesamowitej jasności, zakresie barwnym i kontraście, sugerując wręcz jakość porównywalną do wyświetlaczy wykorzystujących kwantową kropkę. Ów 5,5-calowy wyświetlacz ma być wykonany w technologii IPS, pracować w rozdzielczość QHD (2560 x 1440 pikseli) a przy tym być bardzo energooszczędnym i czułym na dotyk, nawet jeżeli na szybce znajdą się krople wody.

Urządzenie ma być wyposażone w sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808 z układem graficznym Adreno 418, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej, 16-megapikselwy aparat i 8-megapikselową kamerę do wideorozmów.

0
Źródło: Mashable
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.